O firmie

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Nasz wysoko wykwalifikowany personel ma prawie 20 letnie doświadczenie na rynku elektronicznym, wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy firmę KENYS, która specjalizuje się we współpracy z firmami zagranicznymi w zakresie projektowania, wdrażania oraz importowania najwyższej klasy elektroniki użytkowej oraz wyrobów medycznych. Specjalizujemy się w szczególności w kardiowatchach EKG z analizą zaburzeń rytmu. Nasze produkty wyposażone są dodatkowo w monitory ciśnienia tętniczego, saturacji, snu, oddychania i temperatury ciała. Wszystkie nasze kardiowatche posiadają alarm tachykardii, dzięki któremu w przypadku jego włączenia użytkownik może natychmiast uruchomić zapis EKG. Wbudowany alarm gorączki pozwala na monitorowanie temperatury ciała 24 godziny na dobę. Z uwagi na globalnie szerzące się choroby cywilizacyjne, które odpowiadają za ponad 80% zgonów populacji na świecie widzimy coraz większą potrzebę wykonywania badań przesiewowych oraz samodiagnostyki. W połowie 2018 roku rozpoczęliśmy testowanie inteligentnego zegarka mierzącego ciśnienie krwi, tętno oraz wykonującego EKG. Doszliśmy do wniosku, że smartwatche wykonujące EKG, posiadające ciśnieniomierz i pusometr mogą w prosty sposób wychwycić pierwsze symptomy nadciśnienia tętniczego czy problemów z sercem. Oczywiście, ich pomiary nie mogą być podstawą jakiejkolwiek diagnostyki medycznej, ale mogą zasygnalizować pewne nieprawidłowości i spowodować wcześniejsze zgłoszenie się do lekarza a w konsekwencji wykonanie niezbędnych badań lekarskich na profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Od marca 2019 roku wprowadzamy na rynek coraz nowsze modele smartwatchy i kardiowatchy. Stwierdziliśmy, że jeżeli doprowadzi to do zgłoszenia się do lekarza choćby jednego ich użytkownika w celu wykonania badań i zareagowania w odpowiednim czasie będzie to wielki sukces.


Produkty te ciesząsy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów, a my stale pracujemy nad kolejnymi nowymi smartwatchami.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ