O firmie

KENYS to polska marka zegarków EKG, która powstała w 2018 roku. Specjalizujemy się w szczególności w kardiowatchach EKG z analizą zapisu i detekcją zaburzeń rytmu. Nasze zegarki oprócz EKG wyposażone są w monitory: ciśnienia tętniczego, saturacji, snu, oddychania i temperatury ciała. Wszystkie nasze kardiowatche posiadają alarm tachykardii, dzięki któremu w przypadku jego aktywacji użytkownik może natychmiast uruchomić zapis EKG. W aplikacji obsługującej zegarek można zapisać aż 1000 elektrokardiogramów. Zapisy w raz z wstępnym opisem można natychmiast przesyłać do lekarza lub zaprezentować je na najbliższej wizycie. Dzięki funkcji OPIEKA, lekarze i członkowie rodziny, którzy używają aplikacji, mogą w czasie rzeczywistym przeglądać zapisy EKG, oraz wyniki pomiarów ciśnienia, rytmu serca, saturacji, temperatury ciała oraz oddechu. Na chwilę obecną kardiowatche nie mają jeszcze statusu wyrobów medycznych, dlatego też nie mogą być podstawą diagnostyki medycznej. Jednak mogą w prosty sposób wychwycić pierwsze symptomy problemów z układem sercowo-naczyniowym oraz oddechowym. Dzięki zasygnalizowaniu nieprawidłowości są w stanie spowodować wcześniejsze zgłoszenie się do lekarza, a w konsekwencji wykonanie niezbędnych badań lekarskich na profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Parametry takie jak ciśnienie, saturacja, temperatura ciała, szybkość oddychania i rytm serca monitorowane są automatycznie przez zegarek 24 godziny na dobę.

KENYS posiada własny, w pełni wyposażony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasz wysoko wykwalifikowany personel ma ponad 20 letnie doświadczenie w dziedzinie elektroniki medycznej, informatyki algorytmiczno-aplikacyjnej i urządzeń mobilnych, wyrobów medycznych i wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowane urządzenia były najwyższej jakości.

Każdy kardiowatch jest sprawdzany przez Kontrolę Jakości, a wynik testu potwierdzany jest w KARCIE GWARANCYJNEJ.

Każdy klient po zakupie kardiowatcha marki KENYS otrzymuje pełną dokumentację w języku polskim: instrukcję obsługi kardiowatcha, zalecane ustawienia telefonu do współpracy z kardiowatchami, instrukcję kalibracji monitora ciśnienia kardiowatcha z ciśnieniomierzem medycznym oraz konserwacji. Ponadto w przypadku jakichkolwiek problemów przy konfiguracji z telefonem, klient może skorzystać z naszej infolinii technicznej, gdzie uzyska natychmiast fachową pomoc w rozwiązaniu problemu.

Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy kardiowatchy marki KENYS stają się czystą przyjemnością.

Z uwagi na globalnie szerzące się choroby cywilizacyjne, które odpowiadają za ponad 80% zgonów populacji na świecie widzimy coraz większą potrzebę wykonywania badań przesiewowych oraz samodiagnostyki. Jeżeli dzięki zastosowaniu naszego kardiowatcha choćby jeden pacjent zgłosi się do lekarza w celu wykonania badań będzie to wielki sukces.
Kardiowatche monitorujące układ sercowy i oddechowy cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Z tego powodu stale pracujemy nad kolejnymi nowymi rozwiązaniami i modelami.

KENYS.PL

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ