KARDIOWATCH EKG-S2HD

NOWOŚĆ !

Stylowy i elegancki damski kardiowatch EKG nowej serii S. Model EKG-S2HD to zegarek klasy PREMIUM trzeciej generacji z wyświetlaczem SUPER AMOLED 1,28 cala o rozdzielczości 420×420 pikseli. Wyposażony jest w ultranowoczesny zaawansowany monitor EKG z analizą zapisu AI oraz inteligentnym monitorem tachykardii. Analiza zapisu elektrokardiograficznego wyświetlana jest zarówno w zegarku jak i w dedykowanej aplikacji na telefonie. Urządzenie posiada kalibrację pomiaru glikemii z glukometrem na czczo i po śniadaniu, przed i po obiedzie, przed kolacją i oraz po kolacji.

Kardiowatch monitoruje: ciśnienie tętnicze, glikemię, poziom cholesterolu, trójglicerydów i stężenia kwasu moczowego. Monitory posiadają funkcję kalibracji z urządzeniami medycznymi lub testami domowymi testami diagnostycznymi. Kardiowatch monitoruje temperaturę ciała, natlenienie krwi, rytm serca i oraz zmienność rytmu zatokowego HRV. Posiada w podwójny bluetooth, mikrofon oraz głośnik dzięki czemu można za jego pomocą wykonywać oraz odbierać połączenia telefoniczne z/do smartfona. Kontroluje parametry w dowolnym momencie i posiada możliwość włączenia automatycznego monitorowania tętna, ciśnienia, glukozy, snu z analizą jego jakości i długości.

Zawartość opakowania: zegarek, ładowarka sieciowa 5V/1A, kabel do ładowania magnetycznego, instrukcja obsługi w języku polskim


prev next

Urządzenie posiada kalibrację pomiaru glikemii z glukometrem na czczo i 2 godziny po śniadaniu, przed obiadem i 2 godziny po obiedzie, przed kolacją oraz 2 godziny po kolacji. Posiada również funkcję kalibracji ciśnienia tętniczego krwi z ciśnieniomierzem medycznym oraz alarm tachykardii.


Funkcje

1. Monitor EKG i HRV – za pomocą zegarka można wykonać EKG. Zapis uruchamia się w aplikacji w telefonie. EKG trwa około 40 sekund a dane wraz analizą zapisywane są w aplikacji w czasie rzeczywistym.
2. Pomiar ciśnienia krwi – pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Kardiowatch posiada funkcję kalibracji z ciśnieniomierzem medycznym oraz automatycznego pomiaru ciśnienia. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji.
3. Pomiar glukozy we krwi -pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane glikemii w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Urządzenie posiada kalibrację pomiaru glikemii z glukometrem na czczo i po śniadaniu, przed i po obiedzie, przed kolacją oraz po kolacji.  
4. Monitor kwasu moczowego, cholesterolu i trójglicerydów  – pomiar wynosi około 20-30 sekund a zegarek prezentuje wynik na ekranie. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Zegarek posiada funkcję kalibracji pomiaru cholesterolu z urządzeniem medycznym np. PEMPA 3W1.
5. Monitor akcji serca – w celu dokładnego pomiaru należy nosić zegarek ściśle na nadgarstku ( najlepszą pozycją jest górna część nadgarstka). Pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane tętna w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar ciągły. Dla osób cierpiących na zaburzenia rytmu bardzo przydatną jest funkcja alarmu tętna. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar automatyczny.
6. Pulsoksymetr – pomiar saturacji (poziomu tlenu we krwi).
7. Termometr – pomiar temperatury ciała można wykonać najwcześniej po 10 minutach od momentu założenia zegarka na rękę. Na pomiar temperatury ciała ma wpływ różnica temperatur otoczenia. Wynik i historia pomiarów temperatury zapisywana jest w aplikacji. Smartwatch posiada również funkcję alarmu temperatury. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika.
8. Trener oddechu  – pomaga w ćwiczeniach oddechowych.
9. Monitor snu – zegarek włącza monitor automatycznie od godziny 21:00 do 9:00. Rejestruje czas i jakość snu, pomaga dostosować lepszy czas odpoczynku oraz poprawić jakość snu.
10. Monitor cyklu menstruacyjnego – Po wprowadzeniu niezbędnych danych w aplikacji w telefonie pokazuje fazę cyklu.
11. Odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych – wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych ze smartfona.
12. Asystent głosowy – funkcja wymaga prawidłowego działania asystenta głosowego w telefonie.
13. Funkcja Anti lost – telefon znajduje zegarek
14. Licznik kroków, spalonych kalorii i dystansu – ilość kroków, ilość spalonych kalorii i pokonany dystans w ciągu dnia. Codziennie o godzinie 24 wszystkie dane zostaną automatycznie zapisane i zresetowane do 0.
15. Tryb sportowy – monitorowanie tętna, dystansu, spalonych kalorii itd. danych podczas uprawiania sportów. Smartwatch posiada dedykowane aplikacje dla takich sportów jak: bieganie, chodzenie, bieganie i chodzenie na bieżni, wspinanie, jazda na rowerze, jazda na rowerze stacjonarnym, stepper, orbitrek, wioślarstwo.
16. Wiadomości SMS – synchronizacja wszystkich wiadomości w telefonie z zegarkiem (funkcja tylko dla systemu Android).
17. Powiadomienia – powiadomienia z telefonu dla aplikacji Facebook, E-mail, WhatsApp, SMS itd. Wybór powiadomień należy dokonać w aplikacji.
18. Zdalne fotografowanie – funkcja dostępna tylko podczas połączenia z telefonem komórkowym.
19. Pogoda – warunki atmosferyczne i jakość powietrza w bieżącym i kolejnym dniu są wyświetlane na ekranie zegarka.
20. Stoper – pojedynczy pomiar czasu, dotknij lewej ikony, aby rozpocząć pomiar czasu, w celu pauzy należy dotknąć ikony ponownie. Kolejne dotknięcie pokaże czas łączny.
21. Synchronizacja czasu – domyślnie jest włączone, po połączeniu z telefonem zsynchronizuje czas telefonu. Ustawienie to można wyłączyć i ustawić czas ręcznie.
22. Latarka
23. Minutniki
24. Alarmy
25. Gry
26. Kod QR – kod QR do pobrania aplikacji
27. Przypomnienie o ruchu
28. Regulacja jasności ekranu
29. Przywrócenie ustawień fabrycznych

30. Informacje – wyświetla numer seryjny zegarka i wersję oprogramowania


Uwaga!


Podczas pomiaru nie wolno mówić i ruszać się. Należy mieć odpowiednio nawilżoną skórę. Użytkownik, który cierpi na zaburzenie układu krążenia i inne choroby krwi, powinien natychmiast poddać się leczeniu pod kierunkiem lekarza. Wyniki pomiarów wykonane tym urządzeniem mogą mieć jedynie cel informacyjny i nie w mogą być podstawą diagnostyki medycznej. Zegarek nie jest wyrobem medycznym. Wynik należy potwierdzić wykonując pomiar urządzeniem posiadającym status wyrobu medycznego i/lub diagnozą lekarską.

 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ