KARDIOWATCH EKG-V75HD

 Nowy kardiowatch EKG z analizą zapisu, monitorem glikemii, temperatury ciała, ciśnienia i natlenienia krwi, rytmu serca i zmienności rytmu serca HRV. Dzięki funkcji alarmu tachykardii można czuć się wyjątkowo bezpiecznie! Dodatkowo wyposażony jest w pulsoksymetr, który pomaga kontrolować i obserwować układ oddechowy użytkownika Kontroluje parametry w dowolnym momencie i posiada możliwość włączenia automatycznego monitorowania tętna, ciśnienia, glikemii, snu z analizą jego jakości i długości, temperatury oraz nocnego poziomu natlenienia we krwi .  Dzięki wbudowanym dedykowanym aplikacjom sportowym jest doskonałym narzędziem wspomagającym trening dla osób aktywnych fizycznie. W zegarku zastosowano ultranowoczene procesory, mikrochipy i czujniki firmy Texas Instruments, Goodix i Osram. Urządzenie posiada kalibrację pomiaru glikemii z glukometrem, kalibrację pomiaru ciśnienia tętniczego krwi z ciśnieniomierzem medycznym oraz alarm tachykardii.

prev next

 Funkcje:

1. Monitor EKG i HRV - za pomocą zegarka można wykonać pomiar EKG. Monitorowanie trwa około 30 sekund a dane przesyłane są automatycznie do aplikacji w czasie rzeczywistym.
2. Pomiar ciśnienia krwi - pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Kardiowatch posiada funkcję kalibracji z ciśnieniomierzem medycznym oraz automatycznego pomiaru ciśnienia. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji.
3. Monitor glikemii -zegarek posiada kalibrację pomiaru glikemii z glukometrem. Pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji.
4. Monitor akcji serca z alarmem tachykardii - w celu dokładnego pomiaru należy nosić zegarek ściśle na nadgarstku ( najlepszą pozycją jest górna część nadgarstka). Pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane tętna w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar ciągły. Dla osób cierpiących na zaburzenia rytmu bardzo przydatną jest funkcja alarmu tętna. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar automatyczny.
5. Pulsoksymetr - pomiar saturacji (poziomu tlenu we krwi).
6. Termometr z alarmem gorączki - pomiar temperatury ciała można wykonać najwcześniej po 10 minutach od momentu założenia zegarka na rękę. Na pomiar temperatury ciała ma wpływ różnica temperatur otoczenia. Wynik i historia pomiarów temperatury zapisywana jest w aplikacji. Smartwatch posiada również funkcję alarmu temperatury. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika.
7. Monitor intensywności oddychania - wynik i historia pomiarów zapisywana jest w aplikacji
8. Monitor snu - zegarek włącza monitor automatycznie od godziny 21:00 do 9:00. Rejestruje czas i jakość snu, pomaga dostosować lepszy czas odpoczynku oraz poprawić jakość snu.
9. Funkcja Anti lost - telefon znajduje zegarek
10. Licznik kroków, spalonych kalorii i dystansu - ilość kroków, ilość spalonych kalorii i pokonany dystans w ciągu dnia. Codziennie o godzinie 24 wszystkie dane zostaną automatycznie zapisane i zresetowane do 0.
11. Tryb sportowy - monitorowanie tętna, dystansu, spalonych kalorii itd. danych podczas uprawiania sportów. Smartwatch posiada dedykowane aplikacje dla takich sportów jak: bieganie, chodzenie, bieganie i chodzenie na bieżni, wspinanie, jazda na rowerze, jazda na rowerze stacjonarnym, stepper, orbitrek, wioślarstwo.
12. Wiadomości SMS - synchronizacja wszystkich wiadomości w telefonie z zegarkiem (funkcja tylko dla systemu Android).
13. Powiadomienia - powiadomienia z telefonu dla aplikacji Facebook, E-mail, WhatsApp, SMS itd. Wybór powiadomień należy dokonać w aplikacji.
14. Zdalne fotografowanie - funkcja dostępna tylko podczas połączenia z telefonem komórkowym.
15. Pogoda - warunki atmosferyczne i jakość powietrza w bieżącym i kolejnym dniu są wyświetlane na ekranie zegarka.
16. Stoper - pojedynczy pomiar czasu, dotknij lewej ikony, aby rozpocząć pomiar czasu, w celu pauzy należy dotknąć ikony ponownie. Kolejne dotknięcie pokaże czas łączny.
17. Synchronizacja czasu - domyślnie jest włączone, po połączeniu z telefonem zsynchronizuje czas telefonu. Ustawienie to można wyłączyć i ustawić czas ręcznie.
18. Kod QR - kod QR do pobrania aplikacji
19. Przypomnienie o ruchu
20. Przywrócenie ustawień fabrycznych
21. Informacje - wyświetla model zegarka i wersję oprogramowania

Uwaga!: Podczas pomiaru nie wolno mówić i ruszać się. Należy mieć odpowiednio nawilżoną skórę. Użytkownik, który cierpi na zaburzenie układu krążenia i inne choroby krwi, powinien natychmiast poddać się leczeniu pod kierunkiem lekarza. Wyniki pomiarów wykonane tym urządzeniem mogą mieć jedynie cel informacyjny i nie w mogą być podstawą diagnostyki medycznej. Zegarek nie jest wyrobem medycznym. Wynik należy potwierdzić wykonując pomiar urządzeniem posiadającym status wyrobu medycznego i/lub diagnozą lekarską.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ