KARDIOWATCH EKG-V83HD

Kardiowatch EKG klasy PREMIUM. Posiada nowoczesny monitor EKG z analizą zapisu, Monitory ciśnienia tętniczego, glikemii, cholesterolu i stężenia kwasu moczowego z funkcją kalibracji w urządzeniami medycznymi. Ponadto automatycznie rejestruje temperaturę ciała, saturację, rytm serca i zmienność rytmu serca HRV. Za pomocą zegarka można odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne z/do telefonu – posiada podwójny bluetooth, mikrofon oraz głośnik, Kontroluje parametry zdrowotne w dowolnym momencie i posiada możliwość włączenia automatycznego monitorowania parametrów medycznych w interwałach co 10,20,30,40,50 lub 60 minut. . Posiada wbudowanych 9 aplikacji sportowych W zegarku zastosowano ultranowoczene procesory, mikrochipy i czujniki firmy Texas Instruments, Goodix i Osram. Urządzenie posiada kalibrację pomiaru glikemii, ciśnienia, cholesterolu i stężenia kwasu moczowego z urządzeniami medycznymi.

Zawartość opakowania: zegarek, ładowarka sieciowa 5V/1A, kabel do ładowania magnetycznego, instrukcja obsługi w języku polski


prev next

 Funkcje:

1. Monitor EKG i HRV – za pomocą zegarka można wykonać EKG. Zapis uruchamia się w aplikacji w telefonie. EKG trwa około minuty a dane wraz analizą zapisywane są w aplikacji w czasie rzeczywistym.
2. Pomiar ciśnienia krwi – pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Kardiowatch posiada funkcję kalibracji z ciśnieniomierzem medycznym oraz automatycznego pomiaru ciśnienia. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji.

3. Pomiar glukozy we krwi -pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane glikemii w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Zegarek posiada funkcję kalibracji pomiaru glikemii z glukometrem.

4. Pomiar cholesterolu we krwi – pomiar wynosi około 20-30 sekund a zegarek prezentuje wynik na ekranie. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Zegarek posiada funkcję kalibracji pomiaru cholesterolu z urządzeniem medycznym np. PEMPA 3W1.

5. Pomiar stężenia kwasu moczowego – pomiar wynosi około 20-30 sekund a zegarek prezentuje wynik na ekranie. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Zegarek posiada funkcję kalibracji pomiaru stężenia kwasu moczowego z urządzeniem medycznym np. PEMPA 3W1.

6. Monitor akcji serca – w celu dokładnego pomiaru należy nosić zegarek ściśle na nadgarstku ( najlepszą pozycją jest górna część nadgarstka). Pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane tętna w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar ciągły. Dla osób cierpiących na zaburzenia rytmu bardzo przydatną jest funkcja alarmu tętna. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar automatyczny w interwałach co 10,20,30,40,50 lub 60 minut.
7. Pulsoksymetr – pomiar saturacji (poziomu tlenu we krwi).
8. Termometr – pomiar temperatury ciała można wykonać najwcześniej po 10 minutach od momentu założenia zegarka na rękę. Na pomiar temperatury ciała ma wpływ różnica temperatur otoczenia. Wynik i historia pomiarów temperatury zapisywana jest w aplikacji. Smartwatch posiada również funkcję alarmu temperatury. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika.
9. Trener oddechu  – pomaga w ćwiczeniach oddechowych.
10. Monitor snu – zegarek włącza monitor automatycznie od godziny 21:00 do 9:00. Rejestruje czas i jakość snu, pomaga dostosować lepszy czas odpoczynku oraz poprawić jakość snu.
11. Monitor cyklu menstruacyjnego – Po wprowadzeniu niezbędnych danych w aplikacji w telefonie pokazuje fazę cyklu.
12. Odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych – wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych ze smartfona.
12. Funkcja Anti lost – zegarek znajduje telefon
13. Licznik kroków, spalonych kalorii i dystansu – ilość kroków, ilość spalonych kalorii i pokonany dystans w ciągu dnia. Codziennie o godzinie 24 wszystkie dane zostaną automatycznie zapisane i zresetowane do 0.
14. Tryb sportowy – monitorowanie tętna, dystansu, spalonych kalorii itd. danych podczas uprawiania sportów. Smartwatch posiada 9 dedykowanych aplikacji sportowych: bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka górska, chodzenie, skakanka, podnoszenie ciężarów, tenis stołowy, koszykówka i badminton.
15. Wiadomości SMS – synchronizacja wszystkich wiadomości w telefonie z zegarkiem (funkcja tylko dla systemu Android).
16. Powiadomienia – powiadomienia z telefonu dla aplikacji Facebook, E-mail, WhatsApp, SMS itd. Wybór powiadomień należy dokonać w aplikacji.
17. Zdalne fotografowanie – funkcja dostępna tylko podczas połączenia z telefonem komórkowym.
18. Pogoda – warunki atmosferyczne i jakość powietrza w bieżącym i kolejnym dniu są wyświetlane na ekranie zegarka.
19. Stoper – pojedynczy pomiar czasu, dotknij lewej ikony, aby rozpocząć pomiar czasu, w celu pauzy należy dotknąć ikony ponownie. Kolejne dotknięcie pokaże czas łączny.
20. Synchronizacja czasu – domyślnie jest włączone, po połączeniu z telefonem zsynchronizuje czas telefonu. Ustawienie to można wyłączyć i ustawić czas ręcznie.
21. Budzik
22. Kalkulator
23. Kalendarz
24. Minutniki
25. Asystent głosowy
26. Kod QR – kod QR do pobrania aplikacji
27. Przypomnienie o ruchu
28. Regulacja jasności ekranu
29. Przywrócenie ustawień fabrycznych
30. Informacje – wyświetla numer seryjny zegarka i wersję oprogramowania. 


Uwaga!


Podczas pomiaru nie wolno mówić i ruszać się. Należy mieć odpowiednio nawilżoną skórę. Użytkownik, który cierpi na zaburzenie układu krążenia i inne choroby krwi, powinien natychmiast poddać się leczeniu pod kierunkiem lekarza. Wyniki pomiarów wykonane tym urządzeniem mogą mieć jedynie cel informacyjny i nie w mogą być podstawą diagnostyki medycznej. Zegarek nie jest wyrobem medycznym. Wynik należy potwierdzić wykonując pomiar urządzeniem posiadającym status wyrobu medycznego i/lub diagnozą lekarską.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ