KARDIOWATCH EKG-V81HD

NOWOŚĆ !

Kardiowatch EKG z najnowszej serii. Wyposażony w monitor EKG drugiej generacji z analizą zapisu i inteligentnym monitorem tachykardii. Monitory ciśnienia tętniczego i glikemii kalibrowane są z ciśnieniomierzem i glukometrem. Zegarek automatycznie rejestruje temperaturę ciała, saturację, rytm serca i zmienność rytmu serca HRV. Za pomocą zegarka można odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne z/do telefonu - posiada podwójny bluetooth, mikrofon oraz głośnik, Kontroluje parametry zdrowotne w dowolnym momencie i posiada możliwość włączenia automatycznego monitorowania tętna, ciśnienia, glukozy, snu z analizą jego jakości i długości, temperatury oraz nocnego poziomu natlenienia we krwi . Posiada ponad 100 dedykowanych aplikacji sportowych dlatego też jest idealnym wyborem dla osób aktywnych fizycznie, które chcą monitorować swój trening. W zegarku zastosowano ultranowoczene procesory, mikrochipy i czujniki firmy Texas Instruments, Goodix i Osram. Urządzenie posiada kalibrację pomiaru glikemi z glukometrem, ciśnienia tętniczego krwi z ciśnieniomierzem medycznym oraz alarm tachykardii.

Zawartość opakowania: zegarek, ładowarka sieciowa 5V/1A, kabel do ładowania magnetycznego, instrukcja obsługi w języku polskiprev next

Kardiowatch posiada funkcję kalibracji z ciśnieniomierzem medycznym i glukometrem.

Funkcje:

1. Monitor EKG i HRV - za pomocą zegarka można wykonać EKG. Zapis uruchamia się w aplikacji w telefonie. EKG trwa około 40 sekund a dane wraz analizą zapisywane są w aplikacji w czasie rzeczywistym.
2. Pomiar ciśnienia krwi - pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Kardiowatch posiada funkcję kalibracji z ciśnieniomierzem medycznym oraz automatycznego pomiaru ciśnienia. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji.
3. Pomiar glukozy we krwi -pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane glikemii w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Zegarek posiada funkcję kalibracji pomiaru glikemii z glukometrem.
4. Monitor akcji serca - w celu dokładnego pomiaru należy nosić zegarek ściśle na nadgarstku ( najlepszą pozycją jest górna część nadgarstka). Pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane tętna w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar ciągły. Dla osób cierpiących na zaburzenia rytmu bardzo przydatną jest funkcja alarmu tętna. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar automatyczny.
5. Pulsoksymetr - pomiar saturacji (poziomu tlenu we krwi).
6. Termometr - pomiar temperatury ciała można wykonać najwcześniej po 10 minutach od momentu założenia zegarka na rękę. Na pomiar temperatury ciała ma wpływ różnica temperatur otoczenia. Wynik i historia pomiarów temperatury zapisywana jest w aplikacji. Smartwatch posiada również funkcję alarmu temperatury. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika.
7. Trener oddechu  - pomaga w ćwiczeniach oddechowych.
8. Monitor snu - zegarek włącza monitor automatycznie od godziny 21:00 do 9:00. Rejestruje czas i jakość snu, pomaga dostosować lepszy czas odpoczynku oraz poprawić jakość snu.
9. Monitor cyklu menstruacyjnego - Po wprowadzeniu niezbędnych danych w aplikacji w telefonie pokazuje fazę cyklu.
10. Odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych - wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych ze smartfona.
11. Asystent głosowy - funkcja wymaga prawidłowego działania asystenta głosowego w telefonie.
12. Funkcja Anti lost - telefon znajduje zegarek
13. Licznik kroków, spalonych kalorii i dystansu - ilość kroków, ilość spalonych kalorii i pokonany dystans w ciągu dnia. Codziennie o godzinie 24 wszystkie dane zostaną automatycznie zapisane i zresetowane do 0.
14. Tryb sportowy - monitorowanie tętna, dystansu, spalonych kalorii itd. danych podczas uprawiania sportów. Smartwatch posiada ponad 100 dedykowanych aplikacji sportowych.
15. Wiadomości SMS - synchronizacja wszystkich wiadomości w telefonie z zegarkiem (funkcja tylko dla systemu Android).
16. Powiadomienia - powiadomienia z telefonu dla aplikacji Facebook, E-mail, WhatsApp, SMS itd. Wybór powiadomień należy dokonać w aplikacji.
17. Zdalne fotografowanie - funkcja dostępna tylko podczas połączenia z telefonem komórkowym.
18. Pogoda - warunki atmosferyczne i jakość powietrza w bieżącym i kolejnym dniu są wyświetlane na ekranie zegarka.
19. Stoper - pojedynczy pomiar czasu, dotknij lewej ikony, aby rozpocząć pomiar czasu, w celu pauzy należy dotknąć ikony ponownie. Kolejne dotknięcie pokaże czas łączny.
20. Synchronizacja czasu - domyślnie jest włączone, po połączeniu z telefonem zsynchronizuje czas telefonu. Ustawienie to można wyłączyć i ustawić czas ręcznie.
21. Latarka
22. Minutniki
23. Alarmy
24. Gry
25. Kod QR - kod QR do pobrania aplikacji
26. Przypomnienie o ruchu
27. Regulacja jasności ekranu
28. Przywrócenie ustawień fabrycznych
29. Informacje - wyświetla model zegarka i wersję oprogramowania.
 

 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ