Opis produktu

Najnowsza wersja flagowego modelu V50. Podobnie jak poprzedni model, V51 wyposażony jest w monitor EKG,  termometr i alarm gorączki, monitory ciśnienia i natlenienia krwi, rytmu serca oraz szybkości oddychania. Tylne i boczne elektrody EKG, optyczny monitor ciśnienia oraz tętna pozwalają na kontrolę układu krwionośnego w każdym momencie .  Automatyczny monitor snu analizuje jego długość oraz jakość. Jest doskonałym narzędziem  wspomagającym trening dla osób aktywnych fizycznie. Zegarek wyposażony jest w pulsoksymetr, który wraz z monitorem intensywności oddychania pomaga kontrolować i obserwować układ oddechowy użytkownika. W zegarku zastosowano również najnowszej generacji podzespoły firmy Texas Instruments, Nordic i Osram. Dzięki funkcji alarmu tachykardii i temperatury można czuć się wyjątkowo bezpiecznie! Smartwatch posiada kalibrację pomiaru ciśnienia tętniczego krwi z ciśnieniomierzem medycznym.

Uwaga: zegarek jest wrażliwy na poprawność użytkowania. Podczas pomiaru nie wolno mówić i ruszać się, mieć odpowiednio nawilżoną skórę.
Użytkownik, który cierpi na zaburzenie układu krążenia i inne choroby krwi, powinien natychmiast poddać się leczeniu pod kierunkiem lekarza i postępować zgodnie z jego instrukcjami. Wyniki pomiarów wykonane tym urządzeniem mogą mieć jedynie cel informacyjny i nie w mogą być podstawą diagnostyki medycznej!

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ