Główne funkcje zegarka


1. Monitor EKG i HRV : za pomocą zegarka można wykonać pomiar EKG. Monitorowanie trwa około 30 sekund a dane przesyłane są automatycznie do aplikacji w czasie rzeczywistym.  

2. Pomiar ciśnienia krwi:  pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Smartwatch posiada funkcję kalibracji z ciśnieniomierzem medycznym oraz automatycznego pomiaru ciśnienia.   Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji.

3. Monitor akcji serca: w celu dokładnego pomiaru należy nosić zegarek ściśle na nadgarstku ( najlepszą pozycją jest górna część nadgarstka). Pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane tętna w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar ciągły. Dla osób cierpiących na zaburzenia rytmu bardzo przydatną jest funkcja alarmu tętna. Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika.  

4. Pulsoksymetr – pomiar saturacji (poziomu tlenu we krwi).  Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar automatyczny.
5. Termometr -pomiar temperatury ciała można wykonać najwcześniej po 10 minutach od momentu założenia zegarka na rękę. Na pomiar temperatury ciała ma wpływ różnica temperatur otoczenia. Wynik i historia pomiarów temperatury zapisywana jest w aplikacji. Smartwatch posiada również funkcję alarmu temperatury.  Alarm włącza się po przekroczeniu wartości zdefiniowanej przez użytkownika.  
6. Monitor intensywności oddychania - wynik i historia pomiarów zapisywana jest w aplikacji  
7. Monitor snu - zegarek włącza monitor automatycznie od godziny 21:00 do 9:00. Rejestruje czas i jakość snu, pomaga dostosować lepszy czas odpoczynku oraz poprawić jakość snu.  
8. Licznik kroków, spalonych kalorii i dystansu: ilość kroków, ilość spalonych kalorii i pokonany dystans w ciągu dnia. Codziennie o godzinie 24 wszystkie dane zostaną automatycznie zapisane i zresetowane do 0.
9. Tryb sportowy - monitorowanie tętna, dystansu, spalonych kalorii itd. danych podczas uprawiania sportów. Smartwatch posiada dedykowane aplikacje dla takich sportów jak: bieganie, jazda na rowerze, fitness, badminton, tenis stołowy, koszykówka i skakanie na skakance. 
10. Wiadomości SMS: synchronizacja wszystkich wiadomości w telefonie z zegarkiem (funkcja tylko dla systemu Android).
11. Powiadomienia: powiadomienia z telefonu dla aplikacji Facebook, E-mail, WhatsApp, SMS itd. Wybór powiadomień należy dokonać w aplikacji.
12. Zdalne fotografowanie : funkcja dostępna tylko podczas połączenia z telefonem komórkowym.  
13. Pogoda - warunki atmosferyczne i jakość powietrza w bieżącym i kolejnym dniu są wyświetlane na ekranie zegarka.
14. Funkcja Anti-lost
15Stoper: pojedynczy pomiar czasu, dotknij lewej ikony, aby rozpocząć pomiar czasu, w celu pauzy należy dotknąć ikony ponownie. Kolejne dotknięcie pokaże czas łączny.
16. Synchronizacja czasu: domyślnie jest włączone, po połączeniu z telefonem zsynchronizuje czas telefonu. Ustawienie to można wyłączyć i ustawić czas ręcznie.
17. Kod QR: kod QR do pobrania aplikacji 
18. Przypomnienie o ruchu
19. Przywrócenie ustawień fabrycznych
20. Informacje: wyświetla model zegarka i wersję oprogramowania.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ