Główne funkcje zegarka

1.     Dane aktywności fizycznej

Zegarek monitoruje codzienną aktywność fizyczną: ilość wykonanych kroków, przebyty dystans oraz ilość spalonych kalorii w ciągu dnia. 

2.     Monitor rytmu serca

Po uruchomieniu funkcji pomiaru rytmu serca „Heart Rate” zegarek automatycznie rozpocznie pomiar rytmu serca. Po zakończeniu pomiaru smartwatch zawibruje i wyświetli wynik na ekranie. 

3.     Ciśnieniomierz

Po uruchomieniu funkcji pomiaru ciśnienia tętniczego krwi „Blood Pressure”, automatycznie rozpocznie się pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Po zakończeniu pomiaru smartwatch zawibruje i wyświetli wynik na ekranie. 

4.     Monitor saturacji – poziomu tlenu we krwi

Zegarek wyposażony jest w monitor saturacji „Blood oxygen”. Po jego uruchomieniu automatycznie rozpocznie pomiar saturacji. Po zakończeniu pomiaru smartwatch zawibruje i wyświetli wynik na ekranie. 

5.     Monitor EKG

Za pomocą urządzenia można wykonać zapis EKG.

6.     Wiadomości

Po wybraniu funkcji  „Messagess" wyświetla się lista wiadomości. W celu wyświetlenia treści wiadomości, naciśnij żądaną wiadomość na ekranie.  

7.     Monitor snu

Urządzenie może rejestrować i wyświetlać całkowity czas snu ostatniej nocy. Monitorowanie snu trwa od godziny 22:00 dnia pierwszego do godziny 08:00 dnia drugiego. Odpowiednie dane snu są wyświetlane dopiero po godzinie 08:00

Uwaga: Monitorowanie snu podczas okresu innego niż powyższy czas nie jest rejestrowane i wyświetlane. Na ekranie wyświetlane są parametry snu. 

8.     Tryb sportowy

Urządzenie posiada tryb Multi-Sport. Naciśnięcie ekranu z wybraną dyscypliną spowoduje rozpoczęcie monitorowania aktywności. 

9.     Stoper

10. Regulacja jasności ekranu

Przejdź do funkcji regulacji ekranu „Brightness”. Kliknij „Brightness”, a następnie naciskając + lub – ustaw preferowany poziom jasności ekranu. Od poziomu jasności ekranu uzależniona jest długość cyklu pracy baterii. W celu powrotu do menu głównego należy przesunąć ekran w prawo. 

11. Znajdź telefon

Wybierz funkcję znajdź telefon „Find phone” a następnie naciśnij „Find phone”. Telefon zacznie dzwonić i wibrować. 

12. Kod QR aplikacji

Przejdź do funkcji kodu QR aplikacji „QR Code”. Naciśnij „QR Code”. Ne ekranie wyświetli się kod. Zeskanuj go telefonem w celu pobrania aplikacji. 

13.  Informacje systemowe

Przejdź do funkcji System. Naciśnij System. Wyświetli się model, numer seryjny i wersja oprogramowania zegarka. 

14. Wyłączanie smartwatcha
W celu wyłączenie smartwtacha naciśnij dolny przycisk funkcyjny           

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ