SMARTWATCH EKG-S8HD

 Smartwatch EKG z wyświetlaczem HD o wysokiej rozdzielczości 320x 385 pikseli. Prostokątna koperta wykonana ze stopu cynku z zaokrąglonym ekranem na brzegach i narożnikach. Posiada pełnowymiarowy dotykowy ekran o wysokiej rozdzielczości i szerokim kącie widzenia. Najważniejsze funkcje: pomiar EKG, ciśnienia tętniczego krwi, monitorowanie rytmu serca, tlenu we krwi oraz snu. Pozwala na monitorowanie aktywności sportowej i/lub stanu zdrowia. Zegarek posiada menu w języku polskim. Smartwatch umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych.  

prev next

Funkcje:

1. Wybieranie numeru rozmówcy: wprowadzanie żądanego numeru połaczenia.

2. Książka telefoniczna: synchronizacja wszystkich kontaktów w telefonie komórkowym z zegarkiem.
3. Dziennik połączeń: synchronizacja całej historii połączeń w smartfonie z zegarkiem.
4. Wiadomości SMS: synchronizacja wszystkich wiadomości w telefonie z zegarkiem (funkcja tylko dla systemu Android).
5. Bluetooth: wyszukuje, podłącza i odłącza urządzenia.
6. Powiadomienia: powiadomienia z telefonu dla aplikacji Facebook, E-mail, WhatsApp, SMS itd. Wybór powiadomień należy dokonać w aplikacji WearPro.    
7. Monitor snu: zegarek włącza monitor automatycznie od godziny 21:00 do 9:00. Rejestruje czas i jakość snu, pomaga dostosować lepszy czas odpoczynku oraz poprawić jakość snu.
8. Monitor akcji serca: w celu dokładnego pomiaru należy nosić zegarek ściśle na nadgarstku ( najlepszą pozycją jest górna część nadgarstka). Pomiar wynosi około 20 sekund a zegarek prezentuje dane tętna w czasie rzeczywistym. Historia pomiarów jest zapisywana w aplikacji. Pomiaru tętna można dokonywać za pomocą pojedynczych pomiarów lub ustawić pomiar ciągły.
9. EKG: za pomocą zegarka można wykonać pomiar EKG. Monitorowanie trwa około 30 sekund a po wykonaniu pomiaru zegarek przesyła dane automatycznie do aplikacji.
10. Pomiar ciśnienia krwi: w czasie pomiaru należy usiąść i połóżyć płasko rękę. Pomiar trwa około 48 sekund. Zegarek wyświetli wynik pomiaru na ekranie i prześle automatycznie dane do aplikacji.
11. Pulsoksymetr – pomiar saturacji (poziomu tlenu we krwi).
12. Tryb sportowy - monitorowanie tętna,dystansu, spalonych kalorii itd. danych podczas uprawiania sportów. Smartwatch posiada 7 wbudowanych aplikacji takich jak trening kardio, chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, koszykówka, joga i wspinanie.
13. Krokomierz: ilość kroków, ilość spalonych kalorii i pokonany dystans w ciągu dnia. Codziennie o godzinie 24 wszystkie dane zostaną automatycznie zapisane i zresetowane do zera.
14. Zdalne fotografowanie: funkcja dostępna tylko podczas połączenia z telefonem komórkowym.  Włącz aparat w telefonie, włącz zdalną kamerę w zegarku, zrób zdjęcie z poziomu zegarka i zapisz je w telefonie komórkowym.
15. Odtwarzacz muzyki: sterowanie odtwarzaczem muzyki w smartfonie
16. Znajdź telefon (anti-lost): kliknij „znajdź telefon”, podłączony telefon zacznie dzwonić, a po znalezieniu telefonu, dotknij „Zakończ”.
17. Alarm i budzik
18. Stoper: pojedynczy pomiar czasu, dotknij lewej ikony, aby rozpocząć pomiar czasu, w celu pauzy należy dotknąć ikony ponownie. Kolejne dotknięcie pokaże czas łączny.
19. Kalkulator
20. Kalendarz
21. Wybór języka menu zegarka - domyślnie ustawiony język polski
22. Kalendarz
23. Jasność ekranu: regulacja jasności ekranu
24. Synchronizacja czasu: domyślnie jest włączone, po połączeniu z telefonem zsynchronizuje czas telefonu. Ustawienie to można wyłączyć i ustawić czas ręcznie.
25. Dźwięk: możesz wybrać profil dzwonienia, wybrać dźwięk dzwonków oraz  powiadomień;
26. Głośność: regulowana głośność multimediów, dzwonków, powiadomień itp .;
27. Jednostka miary: do wyboru metryczne lub brytyjskie
28. Przypomnienie o ruchu i piciu
29. Przywrócenie ustawień fabrycznych
30. Informacje: wyświetla model zegarka i wersję oprogramowania. 
Smartwatch jest wrażliwy na poprawność użytkowania. Podczas pomiaru nie wolno mówić i ruszać się, mieć odpowiednio nawilżoną skórę. Użytkownik, który cierpi na zaburzenie układu krążenia i inne choroby krwi, powinien natychmiast poddać się leczeniu pod kierunkiem lekarza i postępować zgodnie z jego instrukcjami. Wyniki pomiarów wykonane tym urządzeniem mogą mieć jedynie cel informacyjny i nie mogą być podstawą diagnostyki medycznej!

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ