SMARTWATCH EKG-S30

Smartwatch EKG klasy premium. Najważniejsze funkcje: pomiar EKG, ciśnienia tętniczego krwi, monitorowanie rytmu serca, tlenu we krwi oraz snu. Pozwala na monitorowanie aktywności sportowej i/lub stanu zdrowia. 

Pozwala na monitorowanie aktywności sportowej i/lub stanu zdrowia. Zegarek posiada menu w języku polskim.
prev next

Funkcje:

1.Dane aktywności fizycznej - monitoruje codzienną aktywność fizyczną: ilość wykonanych kroków, przebyty dystans oraz ilość spalonych kalorii w ciągu dnia.

2. Monitor rytmu serca - po uruchomieniu funkcji pomiaru rytmu serca zegarek automatycznie rozpocznie pomiar rytmu serca. Po zakończeniu pomiaru smartwatch zawibruje i wyświetli wynik na ekranie.

3. Ciśnieniomierz- po uruchomieniu funkcji pomiaru ciśnienia tętniczego krwi automatycznie rozpocznie się pomiar ciśnienia tętniczego krwi. Po zakończeniu pomiaru smartwatch zawibruje i wyświetli wynik na ekranie.

4. Monitor saturacji – poziomu tlenu we krwi. Zegarek wyposażony jest w monitor saturacji. Po jego uruchomieniu automatycznie rozpocznie pomiar saturacji. Po zakończeniu pomiaru smartwatch zawibruje i wyświetli wynik na ekranie.

5. Monitor EKG - za pomocą urządzenia można wykonać zapis EKG.

6.Wiadomości - po wybraniu funkcji  wyświetla się lista wiadomości.

7. Monitor snu - może rejestrować i wyświetlać całkowity czas snu ostatniej nocy. Monitorowanie snu trwa od godziny 22:00 dnia pierwszego do godziny 08:00 dnia drugiego. Odpowiednie dane snu są wyświetlane dopiero po godzinie 08:00. Monitorowanie snu podczas okresu innego niż powyższy czas nie jest rejestrowane i wyświetlane. Na ekranie wyświetlane są parametry snu.

8. Tryb sportowy - posiada tryb Multi-Sport. Naciśnięcie ekranu z wybraną dyscypliną spowoduje rozpoczęcie monitorowania aktywności.

9. Stoper

10. Regulacja jasności ekranu

11. Znajdź telefon

12. Kod QR aplikacji 

Smartwatch jest wrażliwy na poprawność użytkowania. Podczas pomiaru nie wolno mówić i ruszać się, mieć odpowiednio nawilżoną skórę. Użytkownik, który cierpi na zaburzenie układu krążenia i inne choroby krwi, powinien natychmiast poddać się leczeniu pod kierunkiem lekarza i postępować zgodnie z jego instrukcjami. Wyniki pomiarów wykonane tym urządzeniem mogą mieć jedynie cel informacyjny i nie mogą być podstawą diagnostyki medycznej!

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ